9
Fotogalerie

Vylepšený gramofon Pro-Ject JukeBox E1 s integrovaným zesilovačem a Bluetooth má být snadná a kvalitní cesta k poslechu vinylů

Gramofon JukeBox E prodává Pro-Ject už velmi dlouho, ostatně představil ho už v roce 2017. Nedávno začal nabízet inovovanou variantu, která nese název Pro-Ject JukeBox E1. Je určen pro ty zájemce, kteří chtějí své gamodesky přehrávat na kvalitním přístroji, ale současně hledají co nejjednodušší řešení.

pro-ject-jukebox-e1-om5e-piano (1).jpg

Gramofon Pro-Ject JukeBox E1 má vestavěný zesilovač třídy D s výkonem 50 W na kanál. Nová verze má přepracované raménko, nová je antirezonanční hlavní talíř z ABS polymeru a také DC motor, pohodlnější je také přepínání mezi 33 a 45 otáčkami za minutu. Součástí je samozřejmě také předinstalovaná přenoska s eliptickým hrotem Ortofon OM5e. Vše je už přednastavené tak, aby stačilo připojit reprosoustavy a můžete poslouchat hudbu. 

pro-ject-jukebox-e1-om5e-piano (3).jpg

Obsluha je jednoduchá díky informacím včetně hlasitosti a vstupu zobrazeným na displeji. Nechybí dálkový ovladač, který zjednodušuje přepínání vstupů a kromě nastavení hlasitosti je dispozici také prvkům úprava basů a výšek.

pro-ject-jukebox-e1-om5e-red.jpg

Vestavěný zesilovač lze využít také pro další zdroje zvuku, je zde linkový vstup (například pro CD přehrávač) a bezdrátové Bluetooth pro poslech streamované hudby z PC, nebo smartphonu. Volitelně lze gramofon připojit k externímu zesilovači (s i bez MM předzesilovače).  


Nejoblíbenější gramofony Pro-Ject

Pro-Ject Debut Carbon Evo
Pro-Ject Debut Carbon Evo
nabízí 23 obchodů za ceny od 14 990 Kč
Porovnat ceny
Pro-Ject A1
Pro-Ject A1
nabízí 28 obchodů za ceny od 9 220 Kč
Porovnat ceny
Pro-Ject Debut PRO
Pro-Ject Debut PRO
nabízí 16 obchodů za ceny od 19 990 Kč
Porovnat ceny
Pro-Ject Juke Box E
Pro-Ject Juke Box E
nabízí 23 obchodů za ceny od 12 490 Kč
Porovnat ceny
Pro-Ject E1
Pro-Ject E1
nabízí 17 obchodů za ceny od 7 069 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené gramofony Pro-Ject


Rozměry jsou 415 x 118 x 334 (ŠxVxH) a váha 5 kg. Gramofon Pro-Ject JukeBox E1 se vyrábí černém, bílém, červeném a ořechovém barevném provedení. Bez reproduktorů je oficiální cena 14 990 Kč, dá se koupit také set s barevně sladěnými reproduktory Pro-Jec Speaker Box 5, cena se pak pohybuje kolem 22 tisící korun. 

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud