Akční film roku 2023 na Netflixu? Nový trailer na Vyproštění 2 vypadá parádně

Akční film roku 2023 na Netflixu? Nový trailer na Vyproštění 2 vypadá parádně

V roce 2020 překvapil Netflix velmi dobrým akčním filmem Vyproštění. V něm si Chris Hemsworth zahrál žoldáka, který dostane za úkol zachránil uneseného syna bosse mezinárodního zločinu. nakonec se mu to sice podařilo, ovšem na první pohled za cenu vlastního života. Ale jak je ve filmovém svět pravidlem, tak jakmile má film úspěch, tak hlavní hrdina vždy přežije. 

Australský specialista na špinavou práci Rake sice jen tak tak přežil události z prvního filmu, to mu ale samozřejmě nebrání, aby vzal nový úkol, při kterém půjde o život. Tentokrát má zachránit zbědovanou rodinu nemilosrdného gruzínského gangstera z vězení, kde její členy drží.

extraction_two_xlg.jpg

Traileru na film Vyproštění 2 vypadá parádně. Už v jedničce tvůrci natáčeli akční scény tak, že aby vypadly natočené zcela bez střihu. A zcela zjevně v „dvojce“ se dočkáme posunu na vyšší stupeň, kdy provázání jednotlivých záběrů bude ještě lepší. Tvůrci zjevně chtějí, aby i další film byl každým coulem mistrovským akčním dílem, podobně jako jednička. A vypadá, že se jim to podaří. Že bychom od Netflixu dostali akční film roku 2023?

O režii se opět postará herec, choreograf akčních scén a kaskadér Sam Hargrave, který se jedničkou tak dobře uvedl. Scénáře napsal Joe Russo. Producenty filmu jsou Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Chris Hemsworth, Patrick Newall a Sam Hargrave. Pro nás je zajímavé, že se film z velké části natáčel v ČR.

Film Vyproštění 2 má na Netflixu premiéru 16.6.2023.

Zdroj: Netflix

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud