Jan
23. května 2017 • 9:59

Mám tato sluchátka již od prosince 2016 (zakoupena v předprodejní akci Aliexpressu za cca 32 US dolarů). Po počátečním zklamání ze slabšího podání basů se můj dojem změnil ve velkou spokojenost (po cca jednom měsíci zahoření sluchátek). Sluchátka hrají opravdu skvěle a doporučuji je všem, kdo při procházkách či sportu rádi poslouchají muziku.

Zakor
23. května 2017 • 9:03

Cena je krapet přepálená. To je bohužel nemilý fakt spojený s tím, že se z dravé mladé rybky, kterou Xiaomi donedávna bylo, stává žralok dobývající světové vody. Srovnatelná sluchátka a dokonce s nastavitelnými obroučkami se dají na největším čínském nákupním portálu pořídit za třetinovou, nebo dokonce čtvrtinovou cenu. Pokud člověk čte recenze, tak se většinou ani nespálí.
Telefon Xiaomi redmi note 4 v global verzi mám a jsem s ním naprosto spokojený, ale je pravda, že ta exkluzivita vysokého výkonu za nízkou cenu se vytrácí. Pár jiných značek už dnes v této cenové hladině také nabízí hodně zajímavé výrobky, po stránce železa možná lepší než Xiaomi. Žádný ale nemá tak skvělou nadstavbu jako je Miui. O týdenních aktualizacích a skvělé amatérské podpoře co se týče lokalizace a úpravy ROM v Česku a na Slovensku ani nemluvě.
Takže telefon ano, ale sluchátka už ne.

jiri
23. května 2017 • 10:35

Cena je přepálená jen na eshopu, který si zaplatil tuto reklamu. Jinak z Číny okolo 30 USD, včetně poštovného.

Určitě si přečtěte

Články odjinud