Yamaha TW-E5A: nová True Wireless sluchátka s výdrží přes 6 hodin

4. října 2020
TWEET SDÍLET

Japonská Yamaha rozšířila svoji nabídku o zcela bezdrátová sluchátka Yamaha TW-E5A. Přicházejí s technologií Listening Care, která má zaručit konzistentní kvalitu zvuku při všech hlasitostech.

Základem Listening Care je interní mikrofon, který monitoruje úroveň hluku v pozadí a upravuje v závislosti na hlasitosti reprodukce zvuk tak, aby byla zaručena vyvážená frekvenční charakteristika. Přitom konstrukce je taková, aby byly okolní hluky dobře izolované a posluchač neměl potřebu zbytečně hlasitého poslechu. 

Sluchátka TW-E5A nabídnou výdrž 6,5 hodiny na jedno nabití, s pouzdrem se pak dostanete na 26 hodin.  Potěší, že mají kodek aptX Adaptive, takže nabídnou maximální zvukovou kvalitu, kterou aptX umožňuje. Nechybí ani AAC, či SBC. Využívá True Wireless Stereo Plus, tudíž přímé připojení obou sluchátek. 

Samotná sluchátka mají odolnosti IPS5, takže zvládanou intenzivní déšť. Nesmí chybět ani podpora hlasových asistentů. K sluchátkům dostane majitel pět párů běžných a tři páry slikonových nástavců.

Dále Yamaha představila model Yamaha TW-E7A, který přidává ANC, tedy aktivní potlačení hluku. Ostatní Vlastnosti jsou stejné, kromě výdrže – ta je 5 hodin a 20 hodin s pouzdrem. 

Ceny pro EU jsou 180 Euro za sluchátka Yamaha TW-E5A, případně 250 Euro za model Yamaha TW-E7A s aktivním potlačením hluku. V prodejnách by se sluchátka mohla objevit ještě v říjnu 2020.

Zdroj: Yamaha, Computerbase

Témata článku: , , , , , ,