Zabijákova žena & bodyguard: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson a Salma Hayek se vrací v pokračování akční komedie

Akční komedie Zabiják & bodyguard šla do kin v roce 2017 a přes hvězdné obsazení hereckou dvojicí Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson šlo v podstatě s rozpočtem 30 miliónů USD o vcelku levný film, a tak stačily celosvětové tržby 175 miliónů USD, aby se tvůrci rozhodni natočit dvojku. 

Ta ponese název Zabijákova žena & bodyguard a jak je z názvu zjevné, tak kromě zmíněné hlavní dvojice v ní dostane daleko větší prostor i Salma Hayek, která se v jedničce spíše mihla. Aby měl divák jistotu, že nejde o nastavenou kaši, vylepší herecké obsazení nejen Morgan Freeman a Antonio Banderas, ale také Frank Grillo.

41708158-0-image-a-28_1618329842198.jpg

Děj? Osobní strážce Michael chystá po událostech v jedničce na klidný odpočinek (ostatně jeho psycholožka mu to silně doporučuje), ale události tomu chtějí, aby se stal znovu společníkem nájemného vraha Dariuse a jeho velmi nebezpečné ženy. A samozřejmě jde po této trojici nový padouch. 

Film opět bude točit režisér jedničky, úspěšný reklamní režisér Patrick Hughes, který však už natočil i film Expendables: Postradatelní 3 (má točit i The Expendables 4). Film se natáčel opět v Evropě (Anglii, Chorvatsku, Itálii, Bulharsku, či Slovinsku).

Film Zabijákova žena & bodyguard má premiéru o prázdninách, přesněji 15.7.2021, to by už kina měl být otevřená.

Určitě si přečtěte

Články odjinud