Zack Snyder's Justice League: první oficiální upoutávka na novou režisérskou verzi filmu [video]

Film Liga spravedlnosti (Justice League) měl premiéru v roce 2017. Původně ho režíroval Zack Snyder, ale během produkce z režie odstoupil (údajně z rodinných důvodů) a film nakonec dodělával Joss Whedon (režisér Avengers), přičemž je obecně známo, že dotáčel spoustu záběrů. Původní verze měla být moc temná, což šlo proti zábavnějšímu duchu, ve kterém se točí filmy z produkce Marvelu.

O režisérské verzi Zacka Snydera se mluví dlouho, několik let však šlo o pouze o přání fanoušků. S odstartováním nové streamovací služby HBO MAX, dostala však režisérská verze Zacka Snydera konkrétní podobu a má vyjít exkluzivně příští rok na HBO MAX. 

Zacka Snyder se nechal slyšet, že v jeho verzi nebudou použity žádné záběry z dotáček Josse Whedona. Jeho verze má odpovídat čistě jeho představě, jak má film vypadat, sám říká, že stávající verzi Ligy spravedlnosti nikdy neviděl. V aktuální oficiální upoutávce je vidět spousta záběrů, které ve filmu nebyly použity, zcela předělaný je také hlavní "digitální" záporák. Fakt, že se dočkáme stejného filmu ve dvou verzích je jista zajímavý a o očekává se, že po uvedení Zack Snyder's Justice League na HBO MAX budou fanoušci vášnivě diskutovat, která verze je lepší. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud