Zaklínač: pořádný trailer na druhou sezonu seriálu Neflixu je tu. A taky dvě ukázky

26. září 2021
TWEET SDÍLET
Zaklínač: pořádný trailer na druhou sezonu seriálu Neflixu je tu. A taky dvě ukázky

Premiéra druhé sezony Zaklínače se blíží (17.12.) a Netflix konečně vypustil první trailer, který ukazují více, než jen pár záblesků.  A k tomu rovnou přidal dvě více než minutové ukázky z druhé sezóny, což natěšené fanoušky více než potěší. 

První sezónu Zaklínače vypustil Neflix už před rokem a půl. Přes původně opatrný přístup trhal seriál rekordy. Netflix okamžitě začal chystat druhou sérii, Jenže přišel covid, ale také zranění Henryho Cavilla, který ztvárnil hlavní roli zaklínače. A vše se posunulo. Ale Netflix pravděpodobně nezůstává pouze u jednoho seriálu, nedávno vpustil animovaný film Zaklínač: Vlčí sen.

Také má dojít k rozšíření o animovanou sérii The Witcher: Blood Origin, mluví se i o hraném spin-off fantasy seriálu o čarodějkách. Druhá sezóna má mít osm dílů, ví se, že bude vyprávěná trochu jinak, než první, kdy byly někteří diváci zmateni různými časovými osami. 

Drobnou zajímavostí je, že seriál Zaklínač si Netflix mohl dovolit natočit, protože se postava Zaklínače stala více známá díky počítačovým hrám. Nicméně po premiéře první sezóny se ti, co Zaklínače neznali vůbec, o počítačovou hru The Witcher 3: Wild Hunt začali zajímat zpětně. Výsledkem byl 554 % nárůst prodejů. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Trailer, Seriály, Sci-fi


Hry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a Among the Sleep zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a Among the Sleep zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Američtí chirurgové poprvé úspěšně transplantovali prasečí ledvinu lidskému pacientovi

Američtí chirurgové poprvé úspěšně transplantovali prasečí ledvinu lidskému pacientovi

** Chirurgové poprvé úspěšně transplantovali prasečí ledvinu člověku ** Jde o první případ, kdy byla transplantován orgán z jiného živočicha ** K operací použili geneticky modifikované prase a mrtvou ženu

Karel Kilián
ZvířataOrgányTransplantace