Zaklínač: pořádný trailer na druhou sezonu seriálu Neflixu je tu. A taky dvě ukázky

26. září 2021
TWEET SDÍLET
Zaklínač: pořádný trailer na druhou sezonu seriálu Neflixu je tu. A taky dvě ukázky

Premiéra druhé sezony Zaklínače se blíží (17.12.) a Netflix konečně vypustil první trailer, který ukazují více, než jen pár záblesků.  A k tomu rovnou přidal dvě více než minutové ukázky z druhé sezóny, což natěšené fanoušky více než potěší. 

První sezónu Zaklínače vypustil Neflix už před rokem a půl. Přes původně opatrný přístup trhal seriál rekordy. Netflix okamžitě začal chystat druhou sérii, Jenže přišel covid, ale také zranění Henryho Cavilla, který ztvárnil hlavní roli zaklínače. A vše se posunulo. Ale Netflix pravděpodobně nezůstává pouze u jednoho seriálu, nedávno vpustil animovaný film Zaklínač: Vlčí sen.

Také má dojít k rozšíření o animovanou sérii The Witcher: Blood Origin, mluví se i o hraném spin-off fantasy seriálu o čarodějkách. Druhá sezóna má mít osm dílů, ví se, že bude vyprávěná trochu jinak, než první, kdy byly někteří diváci zmateni různými časovými osami. 

Drobnou zajímavostí je, že seriál Zaklínač si Netflix mohl dovolit natočit, protože se postava Zaklínače stala více známá díky počítačovým hrám. Nicméně po premiéře první sezóny se ti, co Zaklínače neznali vůbec, o počítačovou hru The Witcher 3: Wild Hunt začali zajímat zpětně. Výsledkem byl 554 % nárůst prodejů. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Trailer, Seriály, Sci-fi


Sci-fi Bright Memory: Infinite se připomíná v čerstvém traileru

Sci-fi Bright Memory: Infinite se připomíná v čerstvém traileru

Vydavatel Playism se podělil o nový trailer k chystané sci-fi střílečce.

Michal Maliarov
Bright Memory InfiniteVideo
20 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

20 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme nejlepší filmy a seriály s tematikou cest lidí do vesmíru. Takové, jejichž hlavní hrdinové jsou astronauti, nebo se jinak věnují průzkumu vesmíru. Snažili jsme se vyhnout nerealistickému sci-fi, některé snímky na pomezí této kategorie jsme ale nakonec do výběru zařadili.

Ondřej Králík
Filmy, které musíte vidět