Premiéra druhé sezóny Zaklínače bude na Netflixu 17. prosince. A tady je nový teaser

10. července 2021
TWEET SDÍLET

Netflix prozradil, že premiéra druhé řady seriálu Zaklínač (The Witcher) bude 17. prosince 2021. Současně k ní zveřejnil tento dvouminutový teaser:

První sezónu Zaklínače vypustil Neflix už před rokem a půl. Přes původně opatrný přístup trhal seriál rekordy a velký úspěch znamenal dvě věci. Netflix okamžitě začal chystat druhou sérii a na rozdíl od první na ni vyhradil daleko větší rozpočet. Jenže přišel covid, ale také zranění Henryho Cavilla, který ztvárnil hlavní roli zaklínače. A vše se posunulo. 

Klepněte pro větší obrázek 
V nové sérii bude mít Zaklínač také novou zbroj

Netflix pravděpodobně nezůstane pouze u jednoho seriálu. Je totiž delší známo, že autor knižní předlohy Andrzej Sapkowsky se k debatám fanoušků o věrnosti zpracování předlohy a jednotlivých postav postavil velmi tolerantně a prohlásil: „Je mi jedno, jak s postavami pracují ve filmech a dalších projektech, protože je jasné, že jsou to moje postavy a vždy budou.“

Výsledkem je tedy fakt, že děj seriálu nejenže nejde věrně ve stopách předlohy, ale také dojde k rozšíření o animovanou sérii The Witcher: Blood Origin, mluví se i o hraném spin-off fantasy seriálu, který se bude věnovat výhradně čarodějkám. 

Na druhou stranu Andrzej Sapkowsky kromě knižní série napsal také mnoho povídek, tak vykreslení fantasy světa se tak nemusí držet pouze nejznámější předlohy, ale scénáristé mají daleko více tvůrčího prostoru. Nakolik ale Netflix bude dál Zaklínače "ždímat", to záleží ve velké míře na úspěchu očekávané druhé řady. 

Netflix už v červnu vypustil krátký první teaser k chystané sezóně, který přestože téměř nic neprozrazuje, tak se snaží fanouškům zpříjemnit čekání.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Filmy on-line, Sci-fi


Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Martin Miksa
LowendNižší třídaNákup a ceny
Kupujeme televizor: kdy vyžadovat HDMI 2.1 a kdy stačí HDMI 2.0

Kupujeme televizor: kdy vyžadovat HDMI 2.1 a kdy stačí HDMI 2.0

HDMI 2.1 letos dorazilo v plné síle a už není výsadou několika televizorů. Co přináší hráčům? A co filmovým fanouškům?

Jaromír Puk
Televizory
Nejlepší aplikace pro tento týden: Plavání, kempování, tetování a nakonec svatba

Nejlepší aplikace pro tento týden: Plavání, kempování, tetování a nakonec svatba

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Mobilní aplikaceSmartphony
Revolut Bank míří do Česka. Co to znamená pro stávající uživatele?

Revolut Bank míří do Česka. Co to znamená pro stávající uživatele?

Lukáš Václavík
FintechRevolutPlacení mobilem
Jaký je Lenovo Legion 7: Nejvýkonnější a přitom docela tenký a tichý herní notebook

Jaký je Lenovo Legion 7: Nejvýkonnější a přitom docela tenký a tichý herní notebook

** Chlazení podle vzhledu nepoznáte, ale tady chladí extra náročné komponenty v tenkém těle ** Výborný 16" displej umí 165 Hz a nabídne 2560 × 1600 ** Konektory najdete hlavně vzadu, kde to hráčům vyhovuje

Tomáš Holčík
TestyNotebooky