Zloděj gentleman Lupin zabodoval a dostane na Netflixu druhou sérii. Nový trailer je tady

Arsène Lupin je literární postava francouzského spisovatele Maurice Leblanca. Ten ve dvaceti knihách, které vycházely v letech 1907 až 1939, vytvořil prototyp geniálního lupiče gentlemana, dobrodruha a svůdce žen. Jde tak trochu o francouzskou odpověď na anglického geniálního "suchara" Sherlocka Holmese, který je ostatně v románech o Lupinovi parodován a nese jméno Herlock Sholmes.

lupin_ver3.jpg

První sezona pětidílného francouzského seriálu Lupin si vzala z románu název a základní premisu, kdy zloděj gentleman Assane Diop se vydává pomstít příkoří, které jeho otci způsobila jedna bohatá rodina. Hlavní postavu Assane Diopa v seriálu hraje skvělý Omar Sy, který je znám především z výborného filmu Nedotknutelní. Francouzi ukazují, že detektivky stále umí. 

Seriál dostupný na Netflixu se setkal se spoustou kladných ohlasů jak od diváků, tak od kritiky, nyní Netflix vypustil trailer na druhou sezónu. Lupin má premiéru 11. června a bude mít opět pět dílů. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud