13
Fotogalerie

Zvuk přesně na míru slibují nová bezdrátová sluchátka Beyerdynamic Blue Byrd 2

Před několika lety Beyerdynamic začal prodávat svoje první sluchátka, která nabídla zvuk přesně na míru sluchu majitele – Aventho Wireless. Sluchátka se tak dokáží přizpůsobit vašemu sluchu a vykompenzovat například nedostatky způsobené věkem nebo jinými okolnostmi. A to samozřejmě pro každé ucho zvlášť. V aplikaci MIY APP projdete dvouminutovým testováním sluchu, vytvořený uživatelský profil se pak uloží do sluchátek. Výsledkem je vyrovnaná reprodukce hudby pro každého uživatele bez ohledu na vlastnosti jeho sluchu.

Novým a zároveň nejdostupnějším modem, který toto vyladění nabízí mají nyní být bezdrátová in-ear sluchátka Beyerdynamic Blue Byrd 2. Nabízejí frekvenční rozsah 10 Hz až 25 000 Hz. Špuntová sluchátka do uši propojená pružným kabelem, který je vedený za krkem, vydrží na jedno nabití 14 hodin. Jsou určena samozřejmě nejen pro klidný poslech hudby, ale odolnost dle IPX4 napovídá, že se samozřejmě počítá se sportováním.

PIC_Blue-Byrd-2nd-generation_30-07_Anna-Heupel-attaching-eartips_v1--1-.jpg

Pro propojení je zde Bluetooth 5.2, potěší kvalitní kodek aptX Adaptive, nechybí ale ani klasické aptX, AAC a SBC, je zde podpora současného připojení k dvojici zařízení, Multipoint. Samozřejmostí je vestavěný mikrofon pro vyřizování telefonních hovorů. 

Nová sluchátka Beyerdynamic Blue Byrd 2 jsou v těchto dnech do prodeje, oficiální cena pro EU je 129 Euro, v ČR pak mají stát 3 400 Kč.

Zdroj: BaSysBeyerdynamic

Určitě si přečtěte

Články odjinud